Tuhat Corny nägu

Loe Polaroid POP kaamera kohta

Polaroid Snap on segu vanast ja uuest kaamerast. See on digitaalne kaamera, mis pildistamisel prindib koheselt välja foto.

Tuhat Corny nägu – kõlab uhkelt, kas mitte?
Proovime kokku saada vähemalt tuhat Corny sõbra selfie’t… mida rohkem seda uhkem! See kampaania on pühandatud lisaks Corny sõpradele ka eheda paberkandjal oleva foto emotsionaalsele väärtusele, mis paraku digi-maailmas on hääbumas. Mõtleme koos natukene ajas tagasi ning kui hea tunde tekitab mõne foto vaatamine seda käes hoides, need erilised hetked on hoopis teistsugused kui pelgalt telefoni ekraanil näpuliigutusega pilte sirvides.

Jaga meiega oma emotsiooni, sündmust, positiivset energiat!

Toimi nii:

 • Vali oma parim selfie ja lae see ülesse meie kodulehel corny.ee
 • Selfie ise ei pea olema Cornyga, piisab sellest, kui lihtsalt kirjutad selfie’le oma lemmiknumbri vahemikus 1-1000 või lihtsalt mõne toreda lause, mõtte, kommentaari, millega see selfie’ga seostub.
 • Pilt ei tohi olla suurem kui 2MB.
 • Lisa pilti saates oma nimi, e-mail ja telefon ning ära unusta märkimast, et oled nõus pildi avaldama galeriis paberkandjal, sest meie trükime selle välja ning teeme sellest näituse.
 • Kõikide jagajate vahel loosime välja Polaroid POP kaamera ning lisaks väiksemaid üllatusauhindu.
 • Kampaania kohta rohkem infot: www.corny.ee
 • Kampaania periood 28.08.2017 kuni tuhande selfie täitumiseni.
 • Näituse ülesse paneku täpsustame, siis kui 1000 pilti on täis.
 • Kampaania korraldajana jätame õiguse teha muudatusi ajalises planeeringus.


Palume laadida ainult JPG pildi, suurusega kuni 2mb


KAMPAANIA REEGLID

KLIKKA JA LOE

 1. Alates 28.08.2017 kuni 1000 selfie täitumiseni toimub CORNY tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab D.T.L. Consumer Products Eesti AS asukohaga Regati pst 1- I korpus, 11911 Tallinn (edaspidi korraldaja).
 2. Kampaania auhinnaks on kampaanias osalejate vahel väljaloositavad 1 Fotokaamera Polaroid POP + 8 GB mälukaart, kaamerakott ja 10 paberit, edaspidi POLAROID POP).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kampaanias võivad osaleda kõik vastavalt kehtestatud korrale „selfie“ saatnud ning kampaania reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud füüsilised isikud.
 4. Kampaania auhinnaks oleva POLAROID POP võitmiseks tuleb kampaanias osalejal laadida ülesse pilt kodulehel www.corny.ee. Registreerimine ja pildi ülesse laadimine kampaanialehel on tasuta. Kampaanialehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kehtestatud kõikide kampaania tingimustega.
 5. Ühte pilti arvestatakse www.corny.ee lehel registreerides ühe korra. Kui ühte pilti registreeritakse mitu korda, arvestatakse loosimistes esimest registreeringut.
 6. POLAROID POP komplekt loositakse välja siis kui saame kokku 1000 selfie saatjat ning komplekti võitja nimi avaldatakse internetis aadressil www.corny.ee hiljemalt loosimisele järgneval kolmandal tööpäeval. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust. POLAROID POP võitja saab auhinna kätte D.T.L. Consumer Products Eesti AS kontorist (asukoht: Regati pst 1, Tallinn) alates kampaania lõppemisest kuni kahe nädala jooksul, tööpäeviti kell 09:00–16:00 isikut tõendava dokumendi esitamisel.
 7. Korraldajal on õigus jätta võitjale POLAROID POP üle andmata, juhul kui: – võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, – võitja ei ole hiljemalt 30 päeva jooksul alates aadressil www.corny.ee tema, kui võitja nime avalikustamist, avaldanud korraldajale soovi auhinda vastu võtta, – võitja ei ole korraldajalt auhinda vastu võtnud hiljemalt 31.01.2017.
 8. Korraldajalt POLAROID POP vastuvõtmist loetakse võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates ja teistel üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 9. Kampaanias ei või osaleda korraldaja, D.T.L. Consumer Products Eesti AS töötajad ega pereliikmed.
 10. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud POLAROID POP komplekti ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. Kampaania korraldajal on õigus auhind asendada teise samaväärse auhinnaga. Korraldajal on õigus kampaania perioodi lühendada või pikendada vastavalt oma soovile. Kampaania perioodi lühendamine ja pikendamine tehakse teatavaks www.corny.ee lehel.
 11. POLAROID POP komplekti võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustikus sätestatud korras ja tähtaegadel.
 12.  Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanias osaleja poolt kampaania perioodil registreerimise mittetähtaegne kohalejõudmine/kohalejõudmata jäämine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril või e-maili aadressil, mille osaleja on registreerides kontaktiks jätnud jne), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 13.  Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 14. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadustikule.
 15. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale märksõnaga “CORNY tarbijamäng” D.T.L. Consumer Products Eesti AS´ile aadressil Regati pst 1, 11911 Tallinn. Kampaania lisainfo telefonil +372 6398970 tööpäeviti 9:00–16:00.