Maitsvad tooted

Meie Corny müslibatoonide valik on muljetavaldav: Corny Classic, Corny Free, Corny Milk, Corny Big ja Corny Oatpower. Valikuid jagub igale maitsele ja igaks olukorraks. Corny-st on saanud müslibatooni sünonüüm.

Corny Flapjack

Uus täistera amps Corny Flapjack. Flapjack on ajalooliselt pärit Inglismaalt ja tuntakse seda justkui „kaerakook“, kodune mõnus magustoit. Nüüd on Corny pannud selle traditsioonilise koduse maiustuse kenasse vormi ja pakendisse koos kogu oma tootearenduslike teadmiste pagasiga ehk kõrge kvaliteedi ning heade maitsetega. Flapjack on kiudainerikas vahepala, mis täidab kiirelt kõhtu. PS. jõhvika-kõrvitsaseemne batoon on sobiv ka veganitele.

Corny Free

Neile, kes soovivad teadlikult toituda, loobumata suurepärasest maitsest, on Corny Free just õige valik – röstitud terved nisuhelbed, krõbedad maisihelbed ja muud maitsvad koostisosad aga kõik ilma suhkrut lisamata.
Hea tunne võib olla väga maitsev!

Corny Classic

Müslibatoonide klassikud vaimustavad värvika ja mitmekesise valiku ning rikkaliku maitsega. Meie Corny batoon koosneb ainult parimast: röstitud täisterahelbed, maitsev mesi ja muud valitud koostisosad.

Corny Milk – piimatäidisega Corny

Suur pluss ja seda mitte ainult maitse poolest. Piimatäidisega Corny on esimene Corny batoon maitsva piimakreemi ja lisakaltsiumiga.Piimatäidisega Corny annab maistvalt energiat alati just siis, kui vajad väikest turgutust.

Corny Big

Neile, kellel ei saa Cornyst kunagi küllalt, on saadaval Corny Big, et peletada suuremat nälga. Corny Big– see on armastatud müslibatoon kauakestvaks maitseelamuseks.