Kampaania on lõppenud!
Võitjaks osutus Jane P., kelle viimased neli telefoninumbrit on +372 XXXX6314
ning kes valis oma auhinnaks Estraveli kinkekaardi.
Jane tegi oma ostu Lõunakeskuse Maksimarketist Tartus
ning ostis nagu tõeline Corny sõber ikka rohkem kui 3 erinevat müslibatooni.
Palju õnne Janele!

Täname kõiki osalejaid
ning soovime head loosiõnne juba järgmistel loosimistel!

Kui valid Apple toodete komplekti, siis sinu omaks saavad:

 • iPhone 7 (128 GB, värv vabalt valitud ValgeKlaar tootevalikust)
 • AirPods (wireless kõrvaklapid)
 • Apple Watch (Apple Watch Series 2, 42mm; lisaks täiendav kellarihm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band)

Kui valid GoPro komplekti, siis sinu omaks saavad:

 • Spordikaamera GoPro HERO5 Black
 • Gimbal GoPro Karma Grip
 • Lexar 1000x 64GB class 10 UHS-II microSD kaart + USB 3.0 adapter
 • Polarpro FiftyFifty Over/Under Dome – GoPro Hero 5 Black
 • Kahe aku laadija HERO5

Estraveli kinkekaart

Kui valid Estraveli kinkekaardi, siis selle nimiväärtus on 1500 EUR. Kinkekaart kehtib maksevahendina mis tahes reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estraveli reisibüroodes üle Eesti. Seda võib ka piiramatu arv kordi edasi kinkida. Estraveli kinkekaardi kehtivusaeg on pikk – lausa 5 aastat alates vormistamishetkest.

Kui kinkekaart käes, siis võta suund Estraveli breisibüroosse või kirjuta neile (kontaktid ja lähima büroo leiad siit: www.estravel.ee/burood/ ) ning koos saate kokku panna parima reisi.

Kui reisiostu hind on kinkekaardi väärtusest väiksem, võib ülejääva osa eest saada uue kinkekaardi (vähemalt 10 eurose jäägi puhul) või jätta kasutamata summa ettemaksuks. Uue paberkaardi vormistamisel lisandub teenustasu.

Proovi 3 erinevat Cornyt ja võida auhinnakomplekt

Osta 3 (kolm) ükskõik millist CORNY toodet, registreeri ostutšekk ning võida 1 (üks) 3-st (kolmest) auhinnast:

 • Apple toodete komplekt
 • GoPro komplekt
 • Estraveli kinkekaart

Lisaks üllatusauhinnad sotsiaalmeedia Facebook lehel CornyEesti. Kokku läheb loosi 1 (üks) PEAAUHIND, mille võitja valib 3 (kolme) variandi hulgast: Apple toodete komplekt; GoPro komplekt või Estraveli kinkekaart.

Kampaania on lõppenud, täname kõiki osalejaid!

KAMPAANIA REEGLID

KLIKKA JA LOE

1. Alates 01.09.2017 kuni 15.11.2017 toimub CORNY tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab D.T.L. Consumer Products Eesti AS (reg. kood 10407984), asukohaga Regati pst 1- I korpus, 11911 Tallinn (edaspidi korraldaja).

2. Kampaania peaauhinnaks on üks komplekt väljapandud auhinna valikust. Korraldaja loosib kampaanias osalenute vahel välja võitja, kes saab õiguse valida peaauhinna kolmest valikust: 1. Apple toodete komplekt; 2. GoPro toodete komplekt; 3. Estravel’i kinkekaart nimiväärtuses 1500 EUR. Peaauhinna ostmise kulud katab D.T.L Consumer Products Eesti AS.

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kampaanias võivad osaleda kõik ostu sooritanud ning kampaania reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud füüsilised isikud.

4. Kampaania auhinnaks oleva PEAAUHINNA võitmiseks tuleb kampaanias osalejal osta vähemalt 3 (kolm) ükskõik millist Corny katuskaubamärgi all esindatud toodet, milleks on:
CORNY 6-pakk Kookose müslibatoon 6 x 25 g
CORNY 6-pakk Maapähkli müslibatoon 6 x 25 g
CORNY 6-pakk Šokolaadi müslibatoon 6 x 25 g
CORNY 6-pakk Šokolaadi-banaani müslibatoon 6 x 25 g
CORNY BIG FRUIT müslibatoon maasikatega 40g
CORNY BIG FRUIT müslibatoon metsamarjadega 40g
CORNY BIG FRUIT müslibatoon õuntega 40g
CORNY BIG Milk müslibatoon piimatäidise ja kakaoga 40g
CORNY BIG Milk müslibatoon piimatäidisega 40g
CORNY BIG müslibatoon banaani-šokolaadi 50g
CORNY BIG müslibatoon brownie 50g
CORNY BIG müslibatoon jõhvika 50g
CORNY BIG müslibatoon kookose-šokolaadi 50g
CORNY BIG müslibatoon küpsise-šokolaadi 50g
CORNY BIG müslibatoon maapähkli-šokolaadi 50g
CORNY BIG müslibatoon piimašokolaadi 50g
CORNY BIG müslibatoon sarapuupähkli 50g
CORNY Kaerabatoon jõhvikaga 66g
CORNY Kaerabatoon kakaoga 66g
CORNY Kaerabatoon mandel-karamell 66g

Pärast ostu sooritamist tuleb registreerida ostutšekk kampaanialehel www.corny.ee. Kampaanias osalemiseks peavad kõik kolm toodet olema korraga märgitud ühel ostutšekil. Registreeritud ostutšekk tuleb alles hoida kuni kampaania lõpuni. Kui ostutšekil ei ole märgitud tootenimetusi, peab loosis osaleja ostu tõestamiseks hoidma alles ka kampaaniamärgistusega toodete pakendid. Registreerimine kampaanialehel on tasuta. Kampaanialehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kehtestatud kõikide kampaania tingimustega.

5. Ühte ostutšekki arvestatakse www.corny.ee lehel registreerides ühe korra. Kui ühte ostutšekki registreeritakse mitu korda, arvestatakse loosimistes esimest registreeringut. Kui ühte ostutšekki registreeritakse mitme inimese poolt, siis käsitletakse seda pettusena ning pettuses osalejad diskvalifitseeritakse loosimiselt.

6. CORNY PEAAUHINNA võitja loosime 16.11.2017 ning võitja peab tegema oma auhinna valiku hiljemalt 30.11.2017.

7. CORNY PEAAUHINNA õiguse võitja nimi avaldatakse internetis aadressil www.corny.ee hiljemalt loosimisele järgneval kolmandal tööpäeval. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust e-maili teel. PEAAUHINNA võitja saab auhinna pärast valiku tegemist kätte D.T.L. Consumer Products Eesti AS kontorist (asukoht: Regati pst 1, Tallinn) hiljemalt 30 tööpäeva pärast auhinna valikust teatamist korraldajale kirjalikult tööpäeviti kell 09:00–16:00 võitnud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi esitamisel.

8. Korraldajal on õigus jätta võitjale PEAAUHIND üle andmata, juhul kui: – võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, – võitja ei ole alles hoidnud selgelt loetavat ja arusaadavat ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, – võitja ei ole hiljemalt 60 päeva jooksul alates aadressil www.corny.ee tema, kui võitja nime avalikustamist, avaldanud korraldajale soovi auhinda vastu võtta, – võitja ei ole korraldajalt auhinda vastu võtnud hiljemalt 31.12.2017.

9. Korraldajalt CORNY PEAAUHINNA vastuvõtmist loetakse võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates ja teistel üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

10. Kampaanias ei või osaleda korraldaja, D.T.L. Consumer Products Eesti AS töötajad ega pereliikmed.

11. Kampaania käigus kampaanias osaleja poolt võidetud CORNY PEAAUHINDA ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. Kampaania korraldajal on õigus auhind asendada teise samaväärse auhinnaga. Korraldajal on õigus kampaania perioodi lühendada või pikendada vastavalt oma soovile. Kampaania perioodi lühendamine ja pikendamine tehakse teatavaks www.corny.ee.

12. CORNY PEAAUHINNA võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustikus sätestatud korras ja tähtaegadel.

13. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanias osaleja poolt kampaania perioodil registreerimise mittetähtaegne kohalejõudmine/kohalejõudmata jäämine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril või e-maili aadressil, mille osaleja on registreerides kontaktiks jätnud jne), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

14. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

15. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadustikule.

16. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale märksõnaga “CORNY KAMPAANIA tarbijamäng” D.T.L. Consumer Products Eesti AS´ile aadressil Regati pst 1, 11911 Tallinn. Kampaania lisainfo telefonil +372 6398970 tööpäeviti 9:00–16:00. Pretensioonide lahendamise tähtaeg on kuni 31.10.2017 ning neile vastatakse 3 tööpäeva jooksul.

17. Käesoleva tarbijamängu reeglid on kinnitatud D.T.L. Consumer Products Eesti AS juhatuse otsusega.