Osta 3 ja võida!

7-päevane jahireis 5-le
Kreeka saarestikus,
11.05.- 18.05.2019.

 • Lend Ateenasse ja start jahiga Lavrion’i sadamast. Sadam asub ca 30 km kaugusel lennujaamast
 • Esimesel päeval seilatakse paari tunni kaugusele Porose saarele
 • Järgnevatel päevadel seilatakse Hydra, Kythnose, Serifose, Syrose ja Kea saare erinevatessesadamatesse ning ankrupaikadesse
 • Reisist lähemalt…

Osta 3 erinevat Corny toodet, registreeri ostutšekk ning võida jahireis viiele Kreeka saarestikus!

Lisaks üllatusauhinnad, mis loositakse koostöös Sky Plus ning Corny Eesti Instagram ja Facebook lehel.

Reisi kirjeldus

7-päevane jahireis 5-le Kreeka saarestikus, ajavahemik 11.05.2019 kuni 18.05.2019.

Hinnas sisaldub:

 • jaht nädalaks 5-le inimesele
 • lennupiletid Tallinn-Ateena-Tallinn (täpne lennugraafik selgitamisel)
 • kapteni tasu
 • voodipesu ja käterätikud
 • jahi kütus
 • sadamamaksud
 • transfeerid (lennujaam-sadam-lennujaam)

Hinnas ei sisaldu:

 • reisikindlustus
 • söögid
 • joogid

Kampaania on lõppenud ja võitja selgunud. Palju õnne!

Reisi üldine kirjeldus:

Lend Tallinnast Ateenasse ja start jahiga Lavrion’i sadamast. Sadam asub ca 30 km kaugusel lennujaamast.
Esimesel päeval seilatakse paari tunni kaugusele Porose saarele. Järgnevatel päevadel seilatakse Hydra, Kythnose, Serifose, Syrose ja Kea saare erinevatesse sadamatesse ning ankrupaikadesse

Seilamine A klassi jahiga. Jahis on 5 kajutit kokku kümnele inimesele, kuid reisile saab kuni 5 inimesega seltskond. Arvestama peab kapteni ning ühe Corny Eesti esindajaga terve reisi vältel.
Kolmes kuni neljas kajutis on kaheinimese koi (asemed kõrvuti) ning ühes kuni kahes kajutis kaks üheinimese koid (nari). On olemas soe ja külm vesi, kaks või kolm WC’d koos duššiga. Jahis on olemas kõigile vajalik ja nõuetekohane päästevarustus. Jaht on varustatud korraliku kambüüsiga, kust leiab kõik vajaliku söögi valmistamiseks ja serveerimiseks.

Soovi ja huvi korral räägitakse kindlasti purjetamisest ning jagatakse õpetussõnu. Soovi korral viiakse läbi navigatsiooni ja purjetamise baaskoolitus. Samuti on soovi korral võimalik nautida kogu merereisi päikest võttes ning ülemääraseid pingutusi vältides.

Näitlik päevakava, mida võib kindlasti jooksvalt muuta vastavalt reisiseltskonna soovidele:

 • 8.00-9.30 hommikusöök
 • 9.30-11.00 tutvume kohalike vaatamisväärsustega, sooritame ostud, seame jahi merevalmis
 • 11.00-13.00 võtame kursi ja purjetame järgmise peatuspaiga suunas
 • 13.00-14.00 oleme lahesopis ankrus, ujume, lõunatame jahi pardal, päevitame
 • 14.00-16.00 võtame kursi ja purjetame järgmise peatuspaiga suunas
 • 16.00-17.00 jõuame sadamasse
 • 17.00-… vaba aeg: tutvume kohalike vaatamisväärsustega, teeme ise õhtusöögi või astume sisse kohaliku sadama tavernadesse, vastavalt soovile sulandume kohalikku ööellu

Võimalik rentida ka mõnel päeval näiteks rollerid, kui soovi on (otsustame jooksvalt, et kas ja kus ja millal). Motoriseerituna näeb rohkem ja rollerisõit on ka lihtsalt lõbus vaheldus.

KAMPAANIA REEGLID

KLIKKA JA LOE

Osta 3 (kolm) erinevat Corny toodet, registreeri ostutšekk ning võida jahireis viiele Kreeka saarestikus!

Lisaks üllatusauhinnad Facebook ja Instagram lehel CornyEesti ning Sky Plus sotsiaalmeedias ning sky.ee lehel. Kokku läheb loosi 1 (üks) PEAAUHIND, mille võitja valib oma seltskonda omal soovil veel 4 reisikaaslast.

Kampaania reeglid:

1. Alates 01.02.2019 kuni 31.03.2019 toimub CORNY tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab D.T.L. Consumer Products Eesti AS (reg. kood 10407984), asukohaga Regati pst 1- I korpus, 11911 Tallinn (edaspidi korraldaja).

2. Kampaania peaauhinnaks on jahireis 5-le (viiele) Kreeka Saarestikus. Korraldaja loosib kampaanias osalenute vahel välja võitja, kes saab õiguse minna koos 4 kaaslasega nimetatud reisile. Peaauhinna ostmise kulud katab D.T.L Consumer Products Eesti AS, kuid on piiratud alljärgnevas mahus:

Hinnas sisaldub:

 • jaht nädalaks 5-le inimesele
 • lennupiletid Tallinn-Ateena-Tallinn (täpne lennugraafik vastavalt lennuplaanile konkreetsel reisipäeval)
 • kapteni tasu
 • voodipesu ja käterätikud
 • jahi kütus
 • sadamamaksud
 • transfeerid (lennujaam-sadam-lennujaam)

Hinnas ei sisaldu:

 • reisikindlustus
 • söögid
 • joogid

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

Kampaanias võivad osaleda:

kõik ostu sooritanud ning kampaania reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud füüsilised isikud, kuid reisile võivad minna vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Juhul, kui tegemist on alaealiste kodanikega, siis peab olema tagatud vähemalt 2 täisealise kodaniku reisil osalemine.

4. Kampaania auhinnaks oleva PEAAUHINNA võitmiseks tuleb kampaanias osalejal osta  vähemalt 3 (kolm) erinevat Corny katuskaubamärgi all esindatud toodet, milleks on:

CORNY 6-pakk kookose müslibatoon 6x25g

CORNY 6-pakk maapähkli müslibatoon 6x25g

CORNY 6-pakk šokolaadi müslibatoon 6x25g

CORNY 6-pakk šokolaadi-banaani müslibatoon 6x25g

CORNY BIG Milk müslibatoon piimatäidise ja kakaoga 40g

CORNY BIG Milk müslibatoon piimatäidisega 40g

CORNY BIG müslibatoon banaani-šokolaadi 50g

CORNY BIG müslibatoon brownie 50g

CORNY BIG müslibatoon jõhvika 50g

CORNY BIG müslibatoon kookose-šokolaadi 50g

CORNY BIG müslibatoon maapähkli-šokolaadi 50g

CORNY BIG müslibatoon piimašokolaadi  50g

CORNY BIG müslibatoon sarapuupähkli 50g

CORNY BIG müslibatoon valge šokolaadi ja kookose 40g

CORNY Kaerabatoon jõhvikaga 65g

CORNY Kaerabatoon kakaoga 65g

CORNY Kaerabatoon mandel-karamell 65g

CORNY Free 6-pakk šokolaadi 6x20g

CORNY Free 6-pakk kirsi-jogurti 6x20g

CORNY Free 6-pakk jogurti 6x20g

CORNY Free 6-pakk pähklikreemi 6x20g

Pärast ostu sooritamist tuleb registreerida ostutšekk kampaanialehel www.corny.ee. Kampaanias osalemiseks peavad kõik kolm erinevat toodet olema korraga märgitud ühel ostutšekil. Registreeritud ostutšekk tuleb alles hoida kuni kampaania lõpuni. Kui ostutšekil ei ole märgitud tootenimetusi, peab loosis osaleja ostu tõestamiseks hoidma alles ka kampaaniamärgistusega toodete pakendid (juhul kui need on vastavalt markeeritud). Registreerimine kampaanialehel on tasuta. Kampaanialehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kehtestatud kõikide kampaania tingimustega.

5. Ühte ostutšekki arvestatakse www.corny.ee lehel registreerides ühe korra. Kui ühte ostutšekki registreeritakse mitu korda, arvestatakse loosimistes esimest registreeringut. Kui ühte ostutšekki registreeritakse mitme inimese poolt, siis käsitletakse seda pettusena ning pettuses osalejad diskvalifitseeritakse loosimiselt.

6. CORNY PEAAUHIND loositakse välja 02.04.2019 Sky Plus „Hommikuprogrammis“  vahemikul kell 08.00-09.00 ning võidu kinnitamiseks peab tarbija olema telefoni teel kättesaadav ja otse-eetrist tehtud kõnele vastama.

Võitja peab kinnitama enda ja oma seltskonna osalemise reisil hiljemalt 11.04.2019.

7. CORNY PEAAUHINNA õiguse võitja nimi avaldatakse internetis aadressil www.corny.ee hiljemalt loosimisele järgneval kolmandal tööpäeval. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust ka e-maili teel. PEAAUHINNA võitja saab auhinna pärast valiku tegemist kätte D.T.L. Consumer Products Eesti AS kontorist (asukoht: Regati pst 1, Tallinn) hiljemalt 30 tööpäeva pärast osalemise kinnitamis korraldajale kirjalikult tööpäeviti kell 09:00–16:00 võitnud ostutšeki ja isikut tõendava dokumendi esitamisel.

8. Korraldajal on õigus jätta võitjale PEAAUHIND üle andmata juhul kui: – võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, – võitja ei ole alles hoidnud selgelt loetavat ja arusaadavat ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, – võitja ei ole hiljemalt 7 päeva jooksul alates võitja nime avalikustamist, avaldanud korraldajale soovi auhinda vastu võtta.

9. Korraldajalt CORNY PEAAUHINNA vastuvõtmist loetakse võitjapoolse loa andmisena korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates ja teistel üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

10. Kampaanias ei või osaleda korraldaja, D.T.L. Consumer Products Eesti AS töötajad ega pereliikmed.

11. Kampaania käigus kampaanias osaleja poolt võidetud CORNY PEAAUHINDA ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. Kui võitja ei soovi reisile minna, siis antakse välja „lohutusauhind“, milleks on kinkekaart Estravel AS-ilt nimiväärtuses 2000 EUR. Kampaania korraldajal on õigus auhind asendada teise samaväärse auhinnaga. Korraldajal on õigus kampaania perioodi lühendada või pikendada vastavalt oma soovile. Kampaania perioodi lühendamine ja pikendamine tehakse teatavaks www.corny.ee.

12. CORNY PEAAUHINNA võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadustikus sätestatud korras ja tähtaegadel.

13. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanias osaleja poolt kampaania perioodil registreerimise mittetähtaegne kohalejõudmine/kohalejõudmata jäämine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril või e-maili aadressil, mille osaleja on registreerides kontaktiks jätnud jne), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

14. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

15. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadustikule.

16. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale märksõnaga “CORNY KAMPAANIA tarbijamäng” D.T.L. Consumer Products Eesti AS´ile aadressil Regati pst 1, 11911 Tallinn. Kampaania lisainfo telefonil +372 6398970 tööpäeviti 9:00–16:00. Pretensioonide lahendamise tähtaeg on kuni 30.04.2019 ning neile vastatakse 3 tööpäeva jooksul.

17. Käesoleva tarbijamängu reeglid on kinnitatud D.T.L. Consumer Products Eesti AS juhatuse otsusega.

Reisi üldtingimused

1. Reisi üldtingimusi kohaldatakse reisiteenustele, mille teeb kättesaadavaks D.T.L. Consumer Products Eesti AS´ile aadressil Regati pst 1, 11911 Tallinn. Lisainfo telefonil +372 6398970

2. Mõisted

2.1. Mõisted ja lühendid on alljärgnevas tähenduses.

2.1.1. D.T.L. Consumer Products Eesti AS – ettevõte, kes teeb vahendajana kättesaadavaks Teenusepakkujate osutatavad Reisiteenused.

2.1.2. Võitja – füüsiline isik, kes on osutunud peaauhinnavõitjaks.

2.1.3. Teenusepakkuja – füüsiline või juriidiline isik, kes osutab Reisiteenuseid ja kellega D.T.L. Consumer Products Eesti AS  sõlmib lepingu Reisiteenuste osutamiseks.

2.1.4. Reisiteenus –  reisiteenus(ed), mille D.T.L. Consumer Products Eesti AS on kättesaadavaks teinud ehk reis 5-le Kreeka saarestikus.

3. D.T.L. Consumer Products Eesti AS palub Võitjal enne reisile minekut tutvuda põhjalikult reisi üldtingumustega ja samuti informeerida seotud erivajadustest või muudest asjaoludest, mis omavad tähtsust Reisiteenuse osutamisel. Ainult sellisel juhul saavad Teenusepakkuja ja D.T.L. Consumer Products Eesti AS  tarbija soovidega arvestada.

4. Võitja kirjalik kinnitus reisil osalemiseks muudab osalemise siduvaks ning sellega kinnitab Võitja, et on tutvunud ning nõus kõikide kampaania tingimuste ning reisi üldtingimustega.

Võitjal kinnitus peab sisaldama kõikide reisikaaslaste nimesid ning vanust.

5.  Võitja on kohustatud esitama D.T.L. Consumer Products Eesti AS  ja Teenusepakkujale ainult tõeseid andmeid ja vastutama andmete õigsuse eest, kandes seejuures temapoolse eksimisega kaasneva võimaliku kahju.

6. D.T.L. Consumer Products Eesti AS teeb reisidokumendid Võitjale kättesaadavaks e-kirja teel.

7.  Reisiinfo kättesaamisel peab Võitja kohe kontrollima reisijate nimede, kuupäevade ja teiste oluliste andmete õigsust ning vastavust sisestatud andmetele ja sooritatud broneeringule. Tähtis on kontrollida, et Tellimuskinnitusel toodud Võitja, sh kogu reisiseltskonna andmed,  ühtiks reisidokumendis(dokumentides) toodud andmetega. D.T.L. Consumer Products Eesti AS või Teenusepakkuja põhjustatud tehnilised puudused, millest on viivitamatult teavitatud, kõrvaldatakse. Hilisem puuduste kõrvaldamine ei ole võimalik või sooritatakse lisatasu eest.

8. Kui Võitjale väljastatud reisidokumentide osas on ebakorrektsusi, mille on põhjustanud Võitja tegevus või tegevusetus, kohustub Võitja tasuma kõik muudatusega ja/või uue Reisiteenuse ostuga kaasnevad lisatasud.

9.  Võitja kannab vastutust nõuetekohaste reisidokumentide olemasolu eest. D.T.L. Consumer Products Eesti AS ja Teenusepakkuja eeldavad, et Võitja ja tema seltskonnal, sh ka alaealisel isikul, on olemas reisidokumendid (pass, isikutunnistus jne) nii sihtriigi kui ka võimalike transiitriikide jaoks.

10.  Võitja soovil täpsustab D.T.L. Consumer Products Eesti AS  reisidokumentide nõudeid, kuid ei võta vastutust nende nõuete edasise kehtivuse osas, kuivõrd need võivad etteteatamata muutuda.

10.1. Erinevate riikide kodanikel võivad olla erinevad nõuded viisadele ja reisidokumentidele. Täpsemat infot jagavad saatkonnad, Välisministeerium, Kodakondsus- ja Migratsiooniamet.

10.2. Sihtkoha riigi ainupädevuses on otsustada isiku lubamine või mittelubamine riiki, seda isegi juhul, kui isikul on kõik vajalikud dokumendid riiki sisenemiseks.

10.3. Eesti kodanikud saavad lähemat informatsiooni reisidokumentide ja välisriikidesse sisenemise tingimuste kohta Välisministeeriumi kodulehelt http://www.vm.ee.

10.4. Teatud riikidesse sisenemiseks tuleb reisijatel tõendada vaktsineerimiskuuri läbimist. Informatsioon nakkushaiguste riskipiirkondade ja vaktsineerimissoovitustega on kättesaadavaks tehtud veebilehel http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html.

11.  D.T.L. Consumer Products Eesti AS vastutab Reisiteenuste korraldamise ja vormistamise eest ning Teenusepakkuja poolt ettenähtud teabe edastamise eest Võitjale.

11.1. D.T.L. Consumer Products Eesti AS ei vastuta Tarbija ja Teenusepakkuja vahel sõlmitud kokkulepete eest reisil olles, tulenevate Teenusepakkuja kohustuste täitmise eest, sh, kuid mitte ainult, Teenusepakkuja antud müügilubaduste sisu ja kehtivuse eest. D.T.L. Consumer Products Eesti AS ei vastuta ka juhul, kui Teenusepakkuja taganeb oma müügilubadusest mis tahes ajahetkel. Samuti ei vastuta D.T.L. Consumer Products Eesti AS juhul, kui Teenusepakkuja otsustab etteteatamata peatada või lõpetada Reisiteenuse müügi ja/või osutamise.

12.  Võitja ja D.T.L. Consumer Products Eesti AS  vahelistele õigussuhetele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigusakte, kohtuvaidlused alluvad Harju Maakohtule.

12.1. Võitja ja Teenusepakkuja vahelistele õigussuhetele kohaldatakse Teenusepakkuja määratud riigi õigusakte ja riikidevahelisel teenuse osutamisel ka rahvusvahelise õiguse sätteid.

13. Enne reisi algust tekkinud Reisiteenustega seotud küsimustest või probleemidest tuleb D.T.L. Consumer Products Eesti AS  kohe teavitada. Kui kohapeal lahendust ei leita, tuleb esitada kirjalik pretensioon niipea kui võimalik, aga hiljemalt seitsme (7) päeva jooksul reisi lõppemisest. Tähtajaks esitamata pretensioonid on aegunud.

Kirjalik pretensioon tuleb saata dtl@dtl.ee. Teatele tuleb lisada tõendid ning lisakulutusi ja võimalikku tekitatud kahju tõestavad dokumendid.

14. Vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse tarbijatega seotud vaidlused kohtuväliselt tarbijavaidluste komisjonis aadressil Pronksi 12 Tallinn, 10117, telefon (+372) 6201 920. Komisjoni veebileht ja menetlusreeglid on kättesaadavad internetiaadressil: http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon.

15. D.T.L. Consumer Products Eesti AS andmekaitse strateegia viitab Volitatud Töötleja pühendumusele käsitleda töötajate, klientide, sidusrühmade ja teiste huvitatud isikute isikuandmeid äärmise hoolsusega ning nende andmete töötlemisel lähtuda kehtivatest andmekaitsealastest normidest. Selle poliitika abil tagame, et kogume, salvestame ja töötleme andmeid õiglaselt, läbipaistvalt ja austades isikute individuaalseid õigusi.

15.1. Jälgime igapäevaselt, et meie tegevus oleks võimetekohaselt pidevalt kaasajastatud nii õigusalaselt, töötajaskonna teadlikkuselt kui ka tehniliselt, jälgides oma riist- ja tarkvara vastavust tehnika arengule.

15.2. Nõusolek isikuandmete töötlemiseks. Reisil osalemise kinnituse esitamisega annab Võitja D.T.L. Consumer Products Eesti AS-le (reg. kood 10407984, asukohaga Regati pst 1- I korpus, 11911 Tallinn) nõusoleku oma isikuandmete (v.a. delikaatsed isikuandmed) kogumiseks ja töötlemiseks, sh kajastamiseks pildi ja videomaterjali formaadis kampaania kajastamise ning analüüsi eesmärgil. See laieneb ka reisiseltskonnale, kes on Võitjaga reisil. Võitja nõustub, et isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele sh. kampaanias osalevatele teenusepakkujatele ja/või isikutele, kes on seotud temale kampaania osutamisega, on lubatud, kuid see võib toimuda ainult isikuandmete kaitse seaduses sätestatud viisil. Võitja on teadlik oma õigustest saada igal ajal infot enda kohta kogutud isikuandmete ja nende kasutamise eesmärgi kohta; infot, kellele on isikuandmeid edastatud; nõuda ebaõigete andmete parandamist; andmete töötlemise lõpetamist ja kustutamist, kui see on kooskõlas õigusaktidega.