Tootmine

Hoolikas koostisosade valimine ja õrn töötlemine: tootmisel on kvaliteet meie prioriteet. Püüame alati tagada kõrge kvaliteediga ja maitsva toote.

Maitsvalt tehtud
Kõik, mis me teeme, teeme rõõmuga ja kõrge kvaliteediga. Sõltumata sellest, kas koostisosad on pärit lähedalt või kaugelt, pöörame täpset tähelepanu kõigile meie maitsvatele koostisosadele.

Hästi tehtud
Mis teeb CORNY batoonid nii eriliseks? Palju häid, maitsvaid koostisosi, nagu teravili, mesi, pähklid, puuviljad ja šokolaad, samuti nende koostisosade edukalt tasakaalustatud kombinatsioon, mis olenevalt maitsest erineb, tagavas CORNY ainulaadse maitse. Lai valik maitseid annab igaühele valikuvõimaluse.

Sobivalt tehtud
Meile meeldib praktilisus. Seetõttu on meie CORNY batoonid ka väga mugavad. Suurepärased teele kaasa võtmiseks. Suurepärane vahepala. Kui palju CORNYt on piisav, selle jätame meeleldi igaühe nälja otsustada. Seetõttu on CORNY saadaval ka erinevates suurustes, nagu Classic ja BIG.

Ilusasti tehtud
Et meie CORNY batoone veelgi maitsvamaks teha, saavad batoonid ka veidi kujundust. Nii on enamikul meie batoonidel eriline glasuur või šokolaadikate, mis on batooni peale kaetud erinevate mustritena, näiteks sageli kasutatav siksakmuster CORNY Classicul või kolm triipu CORNY free batoonil. Maapähklitega CORNY batoonile puistame maitsvaid šokolaaditükikesi, et maitsekogemusele viimane lihv anda.