Mis on Corny?

1984. aastal tootsime oma esimese päris oma müslibatooni - CORNY. Sellest ajast alates on kõrgetasemeline müslibatoonide tootmine määratlenud meie nägemust turuliidri ja brändi tootjana.

Alustades parimate koostisainete valimise, õrna töötlemise ning lõpetades pakendamisega – pöörame alati tähelepanu kvaliteetse ja maitsva toote tootmisele.

Hoolikas koostisosade valimine ja õrn töötlemine: tootmisel on kvaliteet meie prioriteet. Püüame alati tagada kõrge kvaliteediga maitsva toote.

Näeme alati selle nimel vaeva, et tootesarjasid laiendada ja edasi arendada, seda alati eesmärgiga pakkuda oma tarbijatele uusi, uuenduslikke ja maitsvaid tooteid.

Meie CORNY toodetakse muide rahulikus kuurortlinnas Bad Schwartaus, mis asub vaid lühikese autosõidu kaugusel Läänemere rannikust.

 

Maitsvalt tehtud!

Kõik, mis me teeme, teeme rõõmuga ja kõrge kvaliteediga. Sõltumata sellest, kas koostisosad on pärit lähedalt või kaugelt, pöörame täpset tähelepanu kõigile meie maitsvatele koostisosadele.

 

Hästi tehtud!

Mis teeb CORNY batoonid nii eriliseks? Palju häid, maitsvaid koostisosi, nagu teravili, mesi, pähklid, puuviljad ja šokolaad, samuti nende koostisosade edukalt tasakaalustatud kombinatsioon, mis olenevalt maitsest erineb, tagavas CORNY ainulaadse maitse. Lai valik maitseid annab igaühele valikuvõimaluse.

 

Sobivalt tehtud!

Meile meeldib praktilisus. Seetõttu on meie CORNY batoonid ka väga mugavad. Suurepärased teele kaasa võtmiseks. Suurepärane vahepala. Kui palju CORNYt on piisav, selle jätame meeleldi igaühe nälja otsustada. Seetõttu on CORNY saadaval ka erinevates suurustes, nagu Classic ja BIG

 

Ilusasti tehtud!

Et meie CORNY batoone veelgi maitsvamaks teha, saavad batoonid ka veidi kujundust. Nii on enamikul meie batoonidel eriline glasuur või šokolaadikate, mis on batooni peale kaetud erinevate mustritena, näiteks sageli kasutatav siksakmuster CORNY Classicul või kolm triipu CORNY free batoonil. Maapähklitega CORNY batoonile puistame maitsvaid šokolaaditükikesi, et maitsekogemusele viimane lihv anda.

 

Toodetud Saksamaal, Schwartaus

Kuurortlinn Bad Schwartau, mis asub vaid lühikese autosõidu kaugusel Läänemere rannikust, ei ole ainult kuulsa moosibrändi Schwartau koduks. Juba üle 30 aasta valmistatakse ka CORNY müslibatoone.

Schwartau tehaste algusaeg ulatub tagasi aastasse 1899, mil vennad Otto ja Paul Fromm asutasid ettevõtlusühingu, mis mee ja ploomimoosi kõrval tootis ka teisi džemme.

CORNY müslibatoonide tootmise alustamisega avasid Schwartau tehased 1984. aastal Saksamaal uue turu. CORNY müslibatoonide ajalugu algab 80. aastate algusaegadel, kui endine Schwartau tehaste juht avastas tööreisil Kanadasse ja USAsse seal tuntud teraviljabatoonid. Ta võttis idee Saksamaale kaasa ja mõne aasta pärast viidi see CORNY nime all turule.

Turule viimise ajal ei olnud ei Saksamaal ega mujal Euroopas võrreldavat toodet. CORNY kogus kiiresti populaarsust ning on praegu kõige populaarsem müslibatoon Saksamaal ja Euroopas.